EDIL Imobiliare Cluj-Napoca EDIL, Agentie imobiliara Cluj-Napoca
  • CLUJ-NAPOCA 0721-2905220744684458
    FLOREȘTI 0364-8840480758-889911
  • office@edil.ro
    floresti@edil.ro
  • Romana
  • English
  • Français
  • Vânzări
    • Cluj-Napoca
    • 0% Floreşti
    • Floreşti
    • Apartamente
    • Birouri
    • Cabane
    • Case
    • Garsoniere
    • Hale
    • Pensiuni
    • Spații comerciale
    • Spații industriale
    • Teren
  • Închirieri
    • Cluj-Napoca
    • Floreşti
    • Apartamente
    • Birouri
    • Case
    • Garsoniere
    • Hale
    • Pensiuni
    • Spații comerciale
    • Spații industriale
    • Teren
  • Trimite ofertă / cerere
  • Blog
  • Despre noi
  • Contact
    • Cluj-Napoca
      • Agenți
      • Contact
    • Floreşti
      • Agenți
      • Contact
  • Oferte Salvate
  • Romana
  • English
  • Français

Caută

Anul constructiei

Chirie in Cluj-Napoca
480 EURO
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360610-1
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360610-2
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360610-3
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360610-4

Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360610

Cluj-Napoca, MANASTUR Detalii
  • ID: APCJ360610
  • 50 mp
  • 2 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Chirie in Cluj-Napoca
450 EURO
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360607-1
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360607-2
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360607-3
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360607-4
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360607-5
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360607-6
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360607-7

Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360607

Cluj-Napoca, MANASTUR Detalii
  • ID: APCJ360607
  • 37 mp
  • 2 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Chirie in Cluj-Napoca
550 EURO
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360618-1
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360618-2
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360618-3
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360618-4
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360618-5
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360618-6
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360618-7
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360618-8
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360618-9

Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360618

Cluj-Napoca, MANASTUR Detalii
  • ID: APCJ360618
  • 66 mp
  • 3 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Chirie in Cluj-Napoca
650 EURO
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-1
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-2
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-3
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-4
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-5
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-6
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-7

Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665

Cluj-Napoca, MARASTI Detalii
  • ID: SCCJ360665
  • 66 mp
  • o incapere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Chirie in Cluj-Napoca
450 EURO
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360627-1
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360627-2
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360627-3
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360627-4
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360627-5
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360627-6

Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360627

Cluj-Napoca, MARASTI Detalii
  • ID: APCJ360627
  • 47 mp
  • 2 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Chirie in Cluj-Napoca
550 EURO
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360563-1
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360563-2
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360563-3
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360563-4
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360563-5

Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360563

Cluj-Napoca, MARASTI Detalii
  • ID: APCJ360563
  • 80 mp
  • 3 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Chirie in Cluj-Napoca
750 EURO
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360556-1
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360556-2
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360556-3
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360556-4
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360556-5

Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360556

Cluj-Napoca, MARASTI Detalii
  • ID: APCJ360556
  • 67 mp
  • 2 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Chirie in Cluj-Napoca
550 EURO
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360597-1
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360597-2
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360597-3
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360597-4
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360597-5
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360597-6
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360597-7

Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360597

Cluj-Napoca, MARASTI Detalii
  • ID: APCJ360597
  • 74 mp
  • 3 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Chirie in Cluj-Napoca
700 EURO
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360634-1
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360634-2
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360634-3
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360634-4
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360634-5
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360634-6
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360634-7
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360634-8

Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360634

Cluj-Napoca, PLOPILOR Detalii
  • ID: APCJ360634
  • 55 mp
  • 2 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Chirie in Cluj-Napoca
750 EURO
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360585-1
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360585-2
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360585-3
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360585-4
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360585-5

Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360585

Cluj-Napoca, ZORILOR Detalii
  • ID: APCJ360585
  • 45 mp
  • 2 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Chirie in Cluj-Napoca
850 EURO
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360560-1
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360560-2
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360560-3
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360560-4
Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360560-5

Apartament de Închiriere 3 camere, APCJ360560

Cluj-Napoca, ZORILOR Detalii
  • ID: APCJ360560
  • 72 mp
  • 3 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Chirie in Cluj-Napoca
600 EURO
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360692-1
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360692-2
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360692-3
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360692-4
Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360692-5

Apartament de Închiriere 2 camere, APCJ360692

Cluj-Napoca, ZORILOR Detalii
  • ID: APCJ360692
  • 78 mp
  • 2 camere
Melisa Rusu 30.10.2026 30.10.2026
  • 1
  • 2
  • 3
  • <<
  • >>
Edil vanzari inchirieri Cluj-Napoca

Caută printre ofertele Edil cea mai potrivită proprietate pentru tine. Selectează tipul de imobil pe care ți-l dorești, suprafața minimă și maximă, prețul pe care ești dispus să-l plătești. Nu uita de zonă, aceasta este foarte importantă. Iar la final se vor genera doar rezultatele relevante căutării tale.Peste 1455 oferte actualizate în 30.10.2026 00:15
COMISIOANELE AGENŢIEI

Vânzare/Cumpărare: 2% + TVA (din preţul de vânzare al imobilului)
Închiriere: 50% + TVA (din valoarea unei chirii lunare)

Link-uri folositoare

  • Chirie Cluj
  • Garsoniere Cluj
  • Apartamente Cluj
  • Case Cluj
  • Blocuri noi Cluj
  • Anunțuri imobiliare Cluj
  • Agenți
  • Întrebări frecvente
  • Blog
  • Calculator de rate
  • Contact
  • Hartă site
  • ANPC
  • Setări cookie
  • Protecţia datelor personale

Contactați-ne

Str. Iuliu Maniu nr. 13, etaj 1,
ap. 6, Cluj-Napoca, Romania

RC: J12/1220/2013
CUI: RO 31515155
Telefon: 0721-290522
Email: office@edil.ro

© Copyright 2026 Edil Imobiliare. Toate drepturile rezervate. Timp încărcăre: 1.366366 sec

Pentru scopuri precum afișarea de conținut personalizat, folosim module cookie sau tehnologii similare.

Setari politica cookie

Modulele de cookie sunt fisiere de text care se stocheaza pe calculatorul, telefonul, tableta sau dispozitivul tau mobil. Acestea sunt stocate de catre site-urile web pe care le accesezi (cum este si site-ul nostru), si contin informatii cu privire la activitatea ta pe respectivele site-uri. Unele cookie-uri sunt necesare, de exemplu pentru a permite accesul la serviciul de internet banking, in timp ce altele fac site-ul mult mai personal si relevant pentru tine. Afla mai multe aici.

Modulele de cookie ne ajuta sa furnizam, sa protejam si sa imbunatatim serviciile site-ului nostru. Poti decide ce cookie-uri vrei sa fie active.