EDIL Imobiliare Cluj-Napoca EDIL, Agentie imobiliara Cluj-Napoca
  • CLUJ-NAPOCA 0721-2905220744684458
    FLOREȘTI 0364-8840480758-889911
  • office@edil.ro
    floresti@edil.ro
  • Romana
  • English
  • Français
  • Vânzări
    • Cluj-Napoca
    • 0% Floreşti
    • Floreşti
    • Apartamente
    • Birouri
    • Cabane
    • Case
    • Garsoniere
    • Hale
    • Pensiuni
    • Spații comerciale
    • Spații industriale
    • Teren
  • Închirieri
    • Cluj-Napoca
    • Floreşti
    • Apartamente
    • Birouri
    • Case
    • Garsoniere
    • Hale
    • Pensiuni
    • Spații comerciale
    • Spații industriale
    • Teren
  • Trimite ofertă / cerere
  • Blog
  • Despre noi
  • Contact
    • Cluj-Napoca
      • Agenți
      • Contact
    • Floreşti
      • Agenți
      • Contact
  • Oferte Salvate
  • Romana
  • English
  • Français

Caută

Anul constructiei

Vânzare in Cluj-Napoca
155000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ357842-1
Garsoniera de vânzare, GACJ357842-2
Garsoniera de vânzare, GACJ357842-3
Garsoniera de vânzare, GACJ357842-4
Garsoniera de vânzare, GACJ357842-5
Garsoniera de vânzare, GACJ357842-6
Garsoniera de vânzare, GACJ357842-7

Garsoniera de vânzare, GACJ357842

Cluj-Napoca, CENTRAL Detalii
  • ID: GACJ357842
  • 30 mp
Simona Miron 29.09.2026 29.09.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
140000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ353887-1
Garsoniera de vânzare, GACJ353887-2
Garsoniera de vânzare, GACJ353887-3
Garsoniera de vânzare, GACJ353887-4
Garsoniera de vânzare, GACJ353887-5
Garsoniera de vânzare, GACJ353887-6
Garsoniera de vânzare, GACJ353887-7
Garsoniera de vânzare, GACJ353887-8

Garsoniera de vânzare, GACJ353887

Cluj-Napoca, CENTRAL Detalii
  • ID: GACJ353887
  • 27 mp
Adrian Cazan 29.09.2026 29.09.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
195000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ357880-1
Garsoniera de vânzare, GACJ357880-2
Garsoniera de vânzare, GACJ357880-3
Garsoniera de vânzare, GACJ357880-4
Garsoniera de vânzare, GACJ357880-5
Garsoniera de vânzare, GACJ357880-6
Garsoniera de vânzare, GACJ357880-7
Garsoniera de vânzare, GACJ357880-8
Garsoniera de vânzare, GACJ357880-9
Garsoniera de vânzare, GACJ357880-10
Garsoniera de vânzare, GACJ357880-11

Garsoniera de vânzare, GACJ357880

Cluj-Napoca, CENTRAL Detalii
  • ID: GACJ357880
  • 27 mp
Adrian Cazan 29.09.2026 29.09.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
128000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ360111-1
Garsoniera de vânzare, GACJ360111-2
Garsoniera de vânzare, GACJ360111-3
Garsoniera de vânzare, GACJ360111-4
Garsoniera de vânzare, GACJ360111-5

Garsoniera de vânzare, GACJ360111

Cluj-Napoca, CENTRAL Detalii
  • ID: GACJ360111
  • 31 mp
Carmen Miron 08.10.2026 08.10.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
57000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ357489-1
Garsoniera de vânzare, GACJ357489-2
Garsoniera de vânzare, GACJ357489-3
Garsoniera de vânzare, GACJ357489-4
Garsoniera de vânzare, GACJ357489-5

Garsoniera de vânzare, GACJ357489

Cluj-Napoca, DAMBU ROTUND Detalii
  • ID: GACJ357489
  • 21 mp
Carmen Miron 29.09.2026 29.09.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
108600 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ357041-1
Garsoniera de vânzare, GACJ357041-2
Garsoniera de vânzare, GACJ357041-3
Garsoniera de vânzare, GACJ357041-4
Garsoniera de vânzare, GACJ357041-5
Garsoniera de vânzare, GACJ357041-6
Garsoniera de vânzare, GACJ357041-7
Garsoniera de vânzare, GACJ357041-8

Garsoniera de vânzare, GACJ357041

Cluj-Napoca, GHEORGHENI Detalii
  • ID: GACJ357041
  • 28 mp
Denisa Mateciuc 29.09.2026 29.09.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
107000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ355411-1
Garsoniera de vânzare, GACJ355411-2
Garsoniera de vânzare, GACJ355411-3
Garsoniera de vânzare, GACJ355411-4
Garsoniera de vânzare, GACJ355411-5

Garsoniera de vânzare, GACJ355411

Cluj-Napoca, GHEORGHENI Detalii
  • ID: GACJ355411
  • 28 mp
Denisa Mateciuc 29.09.2026 29.09.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
72000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ356010-1
Garsoniera de vânzare, GACJ356010-2
Garsoniera de vânzare, GACJ356010-3
Garsoniera de vânzare, GACJ356010-4

Garsoniera de vânzare, GACJ356010

Cluj-Napoca, GRUIA Detalii
  • ID: GACJ356010
  • 20 mp
Carmen Miron 28.09.2026 28.09.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
142000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ339760-1
Garsoniera de vânzare, GACJ339760-2
Garsoniera de vânzare, GACJ339760-3
Garsoniera de vânzare, GACJ339760-4
Garsoniera de vânzare, GACJ339760-5
Garsoniera de vânzare, GACJ339760-6
Garsoniera de vânzare, GACJ339760-7

Garsoniera de vânzare, GACJ339760

Cluj-Napoca, IRIS Detalii
  • ID: GACJ339760
  • 22 mp
Ioan Petricau (2 vizualizări) 08.10.2026 (2 viz.) 08.10.2026
Ofertă excepționalăVânzare in Cluj-Napoca
49000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ360306-1
Garsoniera de vânzare, GACJ360306-2
Garsoniera de vânzare, GACJ360306-3
Garsoniera de vânzare, GACJ360306-4
Garsoniera de vânzare, GACJ360306-5

Garsoniera de vânzare, GACJ360306

Cluj-Napoca, IRIS Detalii
  • ID: GACJ360306
  • 17 mp
Selina Cardan 16.10.2026 16.10.2026
Ofertă excepționalăVânzare in Cluj-Napoca
98000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ359604-1
Garsoniera de vânzare, GACJ359604-2
Garsoniera de vânzare, GACJ359604-3
Garsoniera de vânzare, GACJ359604-4
Garsoniera de vânzare, GACJ359604-5
Garsoniera de vânzare, GACJ359604-6

Garsoniera de vânzare, GACJ359604

Cluj-Napoca, MANASTUR Detalii
  • ID: GACJ359604
  • 26 mp
Carmen Miron 21.10.2026 21.10.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
115000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-1
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-2
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-3
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-4
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-5
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-6
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-7
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-8
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-9

Garsoniera de vânzare, GACJ355204

Cluj-Napoca, MANASTUR Detalii
  • ID: GACJ355204
  • 35 mp
Carmen Miron 05.10.2026 05.10.2026
  • 1
  • 2
  • 3
  • >>
Edil vanzari inchirieri Cluj-Napoca

Edil Imobiliare vă pune la dispoziție un portofoliu mare de garsoniere de vânzare. Situate în cele mai avantajoase locații, garsonierele își așteaptă proprietarii.Peste 1454 oferte actualizate în 21.10.2026 16:00
COMISIOANELE AGENŢIEI

Vânzare/Cumpărare: 2% + TVA (din preţul de vânzare al imobilului)
Închiriere: 50% + TVA (din valoarea unei chirii lunare)

Link-uri folositoare

  • Chirie Cluj
  • Garsoniere Cluj
  • Apartamente Cluj
  • Case Cluj
  • Blocuri noi Cluj
  • Anunțuri imobiliare Cluj
  • Agenți
  • Întrebări frecvente
  • Blog
  • Calculator de rate
  • Contact
  • Hartă site
  • ANPC
  • Setări cookie
  • Protecţia datelor personale

Contactați-ne

Str. Iuliu Maniu nr. 13, etaj 1,
ap. 6, Cluj-Napoca, Romania

RC: J12/1220/2013
CUI: RO 31515155
Telefon: 0721-290522
Email: office@edil.ro

© Copyright 2026 Edil Imobiliare. Toate drepturile rezervate. Timp încărcăre: 0.847404 sec

Pentru scopuri precum afișarea de conținut personalizat, folosim module cookie sau tehnologii similare.

Setari politica cookie

Modulele de cookie sunt fisiere de text care se stocheaza pe calculatorul, telefonul, tableta sau dispozitivul tau mobil. Acestea sunt stocate de catre site-urile web pe care le accesezi (cum este si site-ul nostru), si contin informatii cu privire la activitatea ta pe respectivele site-uri. Unele cookie-uri sunt necesare, de exemplu pentru a permite accesul la serviciul de internet banking, in timp ce altele fac site-ul mult mai personal si relevant pentru tine. Afla mai multe aici.

Modulele de cookie ne ajuta sa furnizam, sa protejam si sa imbunatatim serviciile site-ului nostru. Poti decide ce cookie-uri vrei sa fie active.