Garsoniera de vânzare, GACJ355204 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MANASTUR
115000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-1
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-2
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-3
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-4
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-5
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-6
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-7
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-8
Garsoniera de vânzare, GACJ355204-9
  • IDGACJ355204
  • Suprafață utilă35 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Sunati acum pentru a afla mai multe detalii despre aceasta oferta exceptionala! EDIL va ofera o garsoniera de vanzare, situata la parter din 4 etaje, in CLUJ-NAPOCA, cartierul MANASTUR, in apropiere de KAUFLAND. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu centrala proprie, 1 baie, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Aceasta are loc de parcare. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz, interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 13, Ap. 6, Cluj-Napoca. GACJ355204

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • 1 parcare
  • Etaj : parter / 4
  • Confort 1
  • Finisat
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Carmen Miron 0721-290522
05.10.2026

Distribuie