Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MARASTI
650 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-1
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-2
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-3
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-4
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-5
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-6
Spațiu comercial de Închiriere o incapere, SCCJ360665-7
  • IDSCCJ360665
  • Suprafață utilă66 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Spațiu comercial de închiriat în cartierul Mărăști, Cluj-Napoca, pe strada Tribunul Vlăduțiu, ideal pentru diverse activități comerciale sau profesionale. Proprietatea se află într-o zonă accesibilă, cu stații de autobuz în apropiere și conexiuni facile către alte puncte de interes ale orașului. Spațiul este renovat și se remarcă prin finisaje moderne, precum gresia modernă, ferestrele termopan și ușa metalică. Dispune de centrală termică proprie, șemineu, două grupuri sanitare și diverse spații de depozitare, oferind funcționalitate și confort pentru desfășurarea activității. Beneficiază de toate utilitățile necesare, respectiv apă, gaz, curent electric și canalizare. Poziționarea în cartierul Mărăști, în apropierea mijloacelor de transport în comun și a magazinelor și serviciilor din zonă, reprezintă un avantaj pentru accesul clienților și al angajaților.. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 13, Ap. 6, Cluj-Napoca. SCCJ360665

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : 2000-2008
  • 1 garaj
  • Gresie
  • Termopan
  • Centrală proprie

Melisa Rusu 0721-290522
29.10.2026

Distribuie

       

Oferte similare