Apartament de Închiriere o camera, APCJ360407 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MANASTUR
350 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360407-1
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360407-2
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360407-3
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360407-4
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360407-5
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360407-6
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360407-7
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360407-8
  • IDAPCJ360407
  • Suprafață utilă22 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

EDIL vă propune spre închiriere un apartament cu o cameră, ideal pentru o persoană sau un cuplu care își dorește un spațiu confortabil, modern și ușor de întreținut. Situat într-o zonă cu potențial din cartierul Mănăștur, apartamentul are o suprafață de 22 mp și se află la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje. Locuința este semidecomandată, confort 2, și îmbină funcționalitatea cu un ambient plăcut, fiind mobilată și utilată modern. Finisajele atent alese, precum gresia și faianța moderne, alături de parchetul laminat, oferă un aspect îngrijit și primitor. Apartamentul dispune de baie proprie și beneficiază de toate dotările necesare pentru un trai comod, inclusiv frigider, mașină de spălat, aragaz și interfon. Practic și primitor, acest apartament reprezintă o alegere potrivită pentru cei care caută o locuință eficientă și confortabilă în Cluj-Napoca. Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă invităm să contactați echipa EDIL, la sediul nostru de pe strada Iuliu Maniu, nr. 13, ap. 6, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : 3 / 4
  • Tip camere : Semidecomandat
  • Confort 2
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Selina Cardan 0721-290522
21.10.2026

Distribuie

       

Oferte similare