Apartament de Închiriere o camera, APCJ360463 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, CENTRAL
280 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360463-1
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360463-2
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360463-3
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360463-4
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360463-5
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360463-6
Apartament de Închiriere o camera, APCJ360463-7
  • IDAPCJ360463
  • Suprafață utilă28 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

EDIL vă propune spre închiriere un apartament cu 1 cameră, cu o suprafață de 28 mp, situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, în zona CENTRALĂ din Cluj-Napoca, în apropierea Facultății de Litere. Apartamentul este decomandat și reprezintă o alegere potrivită pentru o persoană care își dorește o locuință practică și confortabilă, aproape de centrul orașului. Acesta dispune de centrală termică proprie, baie, gresie clasică și parchet masiv. Locuința este complet mobilată și utilată, beneficiind de frigider, mașină de spălat și aragaz. Datorită amplasării sale, apartamentul oferă acces facil la facultăți, mijloace de transport în comun, magazine și principalele puncte de interes ale orașului. Dacă vă place această ofertă sau doriți să descoperiți și alte proprietăți, nu ezitați să ne contactați telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 13, Ap. 6, Cluj-Napoca. APCJ360463

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : 1990-2000
  • Etaj : 2 / 4
  • Tip camere : Decomandat
  • Confort 1
  • Mobilat complet
  • Parchet masiv
  • Gresie
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Carmen Miron 0721-290522
21.10.2026

Distribuie

       

Oferte similare