Garsoniera de vânzare, GACJ300973 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MANASTUR, MEHEDINTI
52000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Garsoniera de vânzare, GACJ300973-1
Garsoniera de vânzare, GACJ300973-2
Garsoniera de vânzare, GACJ300973-3
Garsoniera de vânzare, GACJ300973-4
Garsoniera de vânzare, GACJ300973-5
Garsoniera de vânzare, GACJ300973-6
Garsoniera de vânzare, GACJ300973-7
Garsoniera de vânzare, GACJ300973-8
  • IDGACJ300973
  • Suprafață utilă26 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Profitati acum de aceasta oferta exceptionala cu un pret foarte mic! EDIL va pune la dispozitie o garsoniera situata la etajul 4 din 4 etaje, pentru vanzare in CLUJ-NAPOCA, cartierul MANASTUR. Suprafata acesteia este de 26mp. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu centrala proprie, 1 baie, faianta clasica, gresie clasica, parchet masiv. Imobilul se vinde mobilat si utilat clasic. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : 1990-2000
  • Etaj : 4 / 4
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat clasic
  • Parchet masiv
  • Gresie
  • Faianță
  • Centrală proprie

Razvan Mirica 0737082359
19.06.2019 (18 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare