Apartament de Închiriere o camera, APCJ359027 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MANASTUR
530 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Apartament de Închiriere o camera, APCJ359027-1
Apartament de Închiriere o camera, APCJ359027-2
Apartament de Închiriere o camera, APCJ359027-3
Apartament de Închiriere o camera, APCJ359027-4
Apartament de Închiriere o camera, APCJ359027-5
Apartament de Închiriere o camera, APCJ359027-6
Apartament de Închiriere o camera, APCJ359027-7
Apartament de Închiriere o camera, APCJ359027-8
  • IDAPCJ359027
  • Suprafață utilă38 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Va prezentam o oferta exceptionala! Oferta de inchiriere apartament in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul MANASTUR. Apartamentul de inchiriere are o camera, este situat la parter din 5 etaje, iar suprafata acestuia este de 38 mp. Apartamentul este confort 1 semidecomandat si este dotat cu centrala proprie, 1 baie, 1 balcon, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum televizor, frigider, masina de spalat, aragaz, interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 13, Ap. 6, Cluj-Napoca. APCJ359027

Arată mai multe

Detalii

  • Construcție nouă
  • An construcție : 2024
  • Etaj : parter / 5
  • Tip camere : Semidecomandat
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • TV
  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Adrian Cazan 0721-290522
25.09.2026

Distribuie

       

Oferte similare