EDIL Imobiliare Cluj-Napoca EDIL, Agentie imobiliara Cluj-Napoca
  • CLUJ-NAPOCA 0721-2905220744684458
    FLOREȘTI 0364-8840480758-889911
  • office@edil.ro
    floresti@edil.ro
  • Romana
  • English
  • Français
  • Vânzări
    • Cluj-Napoca
    • 0% Floreşti
    • Floreşti
    • Apartamente
    • Birouri
    • Cabane
    • Case
    • Garsoniere
    • Hale
    • Pensiuni
    • Spații comerciale
    • Spații industriale
    • Teren
  • Închirieri
    • Cluj-Napoca
    • Floreşti
    • Apartamente
    • Birouri
    • Case
    • Garsoniere
    • Hale
    • Pensiuni
    • Spații comerciale
    • Spații industriale
    • Teren
  • Trimite ofertă / cerere
  • Blog
  • Despre noi
  • Contact
    • Cluj-Napoca
      • Agenți
      • Contact
    • Floreşti
      • Agenți
      • Contact
  • Oferte Salvate
  • Romana
  • English
  • Français

Caută

Anul constructiei

Vânzare in Cluj-Napoca
218000 EURO
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360557-1
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360557-2
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360557-3
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360557-4
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360557-5
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360557-6
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360557-7

Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360557

Cluj-Napoca, CENTRAL Detalii
  • ID: APCJ360557
  • 53 mp
  • 3 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
180000 EURO
Apartament de vânzare 2 camere, APCJ360660-1
Apartament de vânzare 2 camere, APCJ360660-2
Apartament de vânzare 2 camere, APCJ360660-3
Apartament de vânzare 2 camere, APCJ360660-4
Apartament de vânzare 2 camere, APCJ360660-5
Apartament de vânzare 2 camere, APCJ360660-6
Apartament de vânzare 2 camere, APCJ360660-7

Apartament de vânzare 2 camere, APCJ360660

Cluj-Napoca, GHEORGHENI Detalii
  • ID: APCJ360660
  • 40 mp
  • 2 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
129000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ360582-1
Garsoniera de vânzare, GACJ360582-2
Garsoniera de vânzare, GACJ360582-3
Garsoniera de vânzare, GACJ360582-4
Garsoniera de vânzare, GACJ360582-5
Garsoniera de vânzare, GACJ360582-6

Garsoniera de vânzare, GACJ360582

Cluj-Napoca, GHEORGHENI Detalii
  • ID: GACJ360582
  • 28 mp
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
210000 EURO
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360595-1
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360595-2
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360595-3
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360595-4
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360595-5
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360595-6

Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360595

Cluj-Napoca, GHEORGHENI Detalii
  • ID: APCJ360595
  • 68 mp
  • 3 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
210000 EURO
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360672-1
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360672-2
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360672-3
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360672-4
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360672-5
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360672-6
Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360672-7

Apartament de vânzare 3 camere, APCJ360672

Cluj-Napoca, MARASTI Detalii
  • ID: APCJ360672
  • 54 mp
  • 3 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
Vânzare in Cluj-Napoca
259000 EURO
Apartament de vânzare 4 camere, APCJ360562-1
Apartament de vânzare 4 camere, APCJ360562-2
Apartament de vânzare 4 camere, APCJ360562-3
Apartament de vânzare 4 camere, APCJ360562-4
Apartament de vânzare 4 camere, APCJ360562-5
Apartament de vânzare 4 camere, APCJ360562-6
Apartament de vânzare 4 camere, APCJ360562-7

Apartament de vânzare 4 camere, APCJ360562

Cluj-Napoca, PLOPILOR Detalii
  • ID: APCJ360562
  • 77 mp
  • 4 camere
Melisa Rusu 29.10.2026 29.10.2026
  • 1
Edil vanzari inchirieri Cluj-Napoca

Caută printre ofertele Edil cea mai potrivită proprietate pentru tine. Selectează tipul de imobil pe care ți-l dorești, suprafața minimă și maximă, prețul pe care ești dispus să-l plătești. Nu uita de zonă, aceasta este foarte importantă. Iar la final se vor genera doar rezultatele relevante căutării tale.Peste 1455 oferte actualizate în 30.10.2026 00:15
COMISIOANELE AGENŢIEI

Vânzare/Cumpărare: 2% + TVA (din preţul de vânzare al imobilului)
Închiriere: 50% + TVA (din valoarea unei chirii lunare)

Link-uri folositoare

  • Chirie Cluj
  • Garsoniere Cluj
  • Apartamente Cluj
  • Case Cluj
  • Blocuri noi Cluj
  • Anunțuri imobiliare Cluj
  • Agenți
  • Întrebări frecvente
  • Blog
  • Calculator de rate
  • Contact
  • Hartă site
  • ANPC
  • Setări cookie
  • Protecţia datelor personale

Contactați-ne

Str. Iuliu Maniu nr. 13, etaj 1,
ap. 6, Cluj-Napoca, Romania

RC: J12/1220/2013
CUI: RO 31515155
Telefon: 0721-290522
Email: office@edil.ro

© Copyright 2026 Edil Imobiliare. Toate drepturile rezervate. Timp încărcăre: 1.228090 sec

Pentru scopuri precum afișarea de conținut personalizat, folosim module cookie sau tehnologii similare.

Setari politica cookie

Modulele de cookie sunt fisiere de text care se stocheaza pe calculatorul, telefonul, tableta sau dispozitivul tau mobil. Acestea sunt stocate de catre site-urile web pe care le accesezi (cum este si site-ul nostru), si contin informatii cu privire la activitatea ta pe respectivele site-uri. Unele cookie-uri sunt necesare, de exemplu pentru a permite accesul la serviciul de internet banking, in timp ce altele fac site-ul mult mai personal si relevant pentru tine. Afla mai multe aici.

Modulele de cookie ne ajuta sa furnizam, sa protejam si sa imbunatatim serviciile site-ului nostru. Poti decide ce cookie-uri vrei sa fie active.