Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304199 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MARASTI, STRADA BUCURESTI
300 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304199-1
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304199-2
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304199-3
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304199-4
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304199-5
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304199-6
  • IDSCCJ304199
  • Suprafață utilă28 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Nu ratati ocazia de a viziona aceasta oferta exceptionala! Spatiu comercial de inchiriere in CLUJ-NAPOCA, cartierul MARASTI, in apropiere de GHERETA PANEMAR, cu 1 camere, avand o suprafata utila de 28 mp. Spatiul este situat la parter. Spatiul comercial are urmatoarele caracteristici: inaltime constructie - p m, 1 baie, ferestre de termopan, usa termopan, parchet laminat, vitrina la strada, aproape de mijloace de transport. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : 1990-2000
  • 1 garaj
  • Nemobilat
  • Parchet laminat
  • Termopan

Carmen Miron 0721-290522
20.10.2019 (40 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare