Apartament de vânzare o camera, APCJ297946 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, BUNA ZIUA, BUNA ZIUA
72000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Apartament de vânzare o camera, APCJ297946-1
Apartament de vânzare o camera, APCJ297946-2
Apartament de vânzare o camera, APCJ297946-3
Apartament de vânzare o camera, APCJ297946-4
Apartament de vânzare o camera, APCJ297946-5
Apartament de vânzare o camera, APCJ297946-6
  • IDAPCJ297946
  • Suprafață utilă43 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Aceasta oferta exceptionala este sub pretul pietei! Imobilul face parte dintr-o constructie noua. EDIL va pune la dispozitie apartament cu o camera pentru vanzare, situat la etajul 1 din 4 etaje, in CLUJ-NAPOCA, cartierul BUNA ZIUA. Apartamentul este confort 1 decomandat si este dotat cu centrala proprie, 1 baie, 1 balcon, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Acesta are loc de parcare. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum televizor, frigider, masina de spalat, aragaz. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • Construcție nouă
  • An construcție : 2012
  • 1 parcare
  • Etaj : 1 / 4
  • Tip camere : Decomandat
  • Confort 1
  • Ultrafinisat
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • TV
  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Carmen Miron 0721-290522
19.05.2019 (103 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare