Teren de vânzare, TECJ299674 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MANASTUR, CALEA MANASTUR
346500 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Teren de vânzare, TECJ299674-1
Teren de vânzare, TECJ299674-2
Teren de vânzare, TECJ299674-3
Teren de vânzare, TECJ299674-4
Teren de vânzare, TECJ299674-5
Teren de vânzare, TECJ299674-6
Teren de vânzare, TECJ299674-7
  • IDTECJ299674
  • Suprafață utilă1155 mp

Descriere

Contactati-ne acum pentru a afla mai multe detalii despre aceasta oferta! EDIL va ofera un teren de vanzare, in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul MANASTUR, in apropiere de KAUFLAND MANSTUR. Suprafata acestui teren este de 1155 mp. Terenul are urmatoarele caracteristici: tip teren - rezidential, intravilan, numar fronturi - 1. Vecinatati: case. Utilitati generale: apa, gaz, curent, canalizare. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • Oportunitate de investiție
  • Suprafața teren : 1155 mp

Radu Lucaciu 0721-290522
16.09.2019 (96 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare