Teren de vânzare, TECJ292144 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, IRIS, B-dul Muncii
2128401 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Teren de vânzare, TECJ292144-1
Teren de vânzare, TECJ292144-2
Teren de vânzare, TECJ292144-3
Teren de vânzare, TECJ292144-4
Teren de vânzare, TECJ292144-5
Teren de vânzare, TECJ292144-6
Teren de vânzare, TECJ292144-7
Teren de vânzare, TECJ292144-8
Teren de vânzare, TECJ292144-9
Teren de vânzare, TECJ292144-10
  • IDTECJ292144
  • Suprafață utilă64497 mp

Descriere

Pret bomba la o oferta exceptionala! EDIL va ofera un teren de vanzare, in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul IRIS, in apropiere de EMERSON. Suprafata acestui teren este de 64497 mp. Terenul are urmatoarele caracteristici: tip teren - agricol, intravilan, lungime de 473 m, latime de 166 m, latime a drumului de acces de 400 m, latime a drumului de servitute de 7 m, numar fronturi - 2, front la strada de 106 m. Vecinatati: hale. Utilitati generale: canalizare. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • Suprafața teren : 64497 mp

Ionut Trenchea 0740-553366
15.06.2019 (323 vizualizări)

Distribuie