Teren de vânzare, TECJ277901 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, IRIS, OASULUI
50000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Teren de vânzare, TECJ277901-1
Teren de vânzare, TECJ277901-2
Teren de vânzare, TECJ277901-3
Teren de vânzare, TECJ277901-4
Teren de vânzare, TECJ277901-5
Teren de vânzare, TECJ277901-6
  • IDTECJ277901
  • Suprafață utilă5000 mp

Descriere

Cea mai buna oferta cu cel mai bun pret! EDIL va ofera spre vanzare teren in CLUJ-NAPOCA, cartierul IRIS, in apropiere de AUCHAN. Terenul are suprafata de 5000 mp. Terenul are urmatoarele caracteristici: tip teren - agricol, extravilan, numar fronturi - 1, front la strada de 77 m. Vecinatati: hale. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • Suprafața teren : 5000 mp

Părerea agentului

Un teren la limita intravilanului din Fanatele Clujului

Ioan Petricau 0744-347620
13.12.2018 (906 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare