Teren de vânzare, TECJ225904 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, GHEORGHENI, Borhanci
300000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Teren de vânzare, TECJ225904-1
Teren de vânzare, TECJ225904-2
Teren de vânzare, TECJ225904-3
Teren de vânzare, TECJ225904-4
Teren de vânzare, TECJ225904-5
Teren de vânzare, TECJ225904-6
Teren de vânzare, TECJ225904-7
Teren de vânzare, TECJ225904-8
  • IDTECJ225904
  • Suprafață utilă6000 mp

Descriere

Avem o noua oferta exceptionala pentru dumneavoastra! EDIL va pune la dispozitie un teren de vanzare in CLUJ-NAPOCA, cartierul GHEORGHENI. Terenul are suprafata de 6000 mp. Terenul are urmatoarele caracteristici: tip teren - rezidential, front la strada de 22 m. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • Suprafața teren : 6000 mp

Părerea agentului

Teren recomandat pentru dezvoltare imobiliara pe studiu de amplaament prin PUZ si posibilitate de extindere pana la 3 Ha, reglementat in Utr Lc - locuinte colective in regim de inaltime D+P+5E+R

Radu Lucaciu 0721-290522
16.10.2018 (742 vizualizări)

Distribuie

       

Oferte similare