Teren de vânzare, TECJ217142 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, BORHANCI, Borhanciului
300000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Teren de vânzare, TECJ217142-1
Teren de vânzare, TECJ217142-2
Teren de vânzare, TECJ217142-3
Teren de vânzare, TECJ217142-4
Teren de vânzare, TECJ217142-5
Teren de vânzare, TECJ217142-6
  • IDTECJ217142
  • Suprafață utilă3115 mp

Descriere

Numai acum puteti beneficia de noua oferta exceptionala! EDIL va ofera teren de vanzare in CLUJ-NAPOCA, cartierul BORHANCI, in apropiere de BORHANCI. Terenul are suprafata de 3115 mp. Terenul are urmatoarele caracteristici: tip teren - rezidential, numar fronturi - 2, front la strada de 20 m. Utilitati generale: apa, gaz, curent, canalizare. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • Suprafața teren : 3115 mp

Părerea agentului

Un teren pentru constructii, fiind reglementat prin PUZ pentru constructia de case cuplate.

Radu Lucaciu 0721-290522
23.09.2019 (1049 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare