Teren de vânzare, TECJ220251 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, ANDREI MURESANU, TRIFOIULUI
700000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Teren de vânzare, TECJ220251-1
Teren de vânzare, TECJ220251-2
Teren de vânzare, TECJ220251-3
Teren de vânzare, TECJ220251-4
Teren de vânzare, TECJ220251-5
Teren de vânzare, TECJ220251-6
Teren de vânzare, TECJ220251-7
Teren de vânzare, TECJ220251-8
Teren de vânzare, TECJ220251-9
  • IDTECJ220251
  • Suprafață utilă1380 mp

Descriere

Va prezentam o oferta exceptionala! EDIL va pune la dispozitie teren de vanzare in CLUJ-NAPOCA, cartierul ANDREI MURESANU avand suprafata de 1380 mp. Terenul are urmatoarele caracteristici: tip teren - rezidential, front la strada de 22 m. Utilitati generale: apa, gaz, curent, canalizare. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • Suprafața teren : 1380 mp

Părerea agentului

Teren cu constructie veche, intr-o zona splendida, ideal investitie!

Radu Lucaciu 0721-290522
15.10.2018 (834 vizualizări)

Distribuie

       

Locație