Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ297100 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, CENTRAL, MAMAIA
2100 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ297100-1
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ297100-2
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ297100-3
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ297100-4
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ297100-5
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ297100-6
  • IDSCCJ297100
  • Suprafață utilă140 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Nu rata ocazia de a afla mai multe detalii acum! EDIL inchiriere spatiu comecial cu 1 camere, in CLUJ-NAPOCA, cartierul CENTRAL, in apropiere de HOTEL NAPOCA. Spatiul comercial are suprafata utila de 140 mp. Spatiul este situat la parter. Caracteristici constructie: construit din - beton, acoperis - tigla clasica, fundatie - beton, izolatie - interioara, parter: P, etaj 2: E, etaj 3: E, mansarda: E. Spatiul comercial are urmatoarele caracteristici: suprafata teren 500 mp, 1 baie, 3 locuri parcare, tip garaj - parcare subterana, ferestre de termopan, usa pvc, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat, vitrina la strada, latime vitrina 10 m, aproape de mijloace de transport, in apropiere de campus universitare. Stare interior: lux exceptionala. Sistemul de incalzire cuprinde: centrala proprie, incalzire in pardoseala. Iluminat: aplice, lumina naturala. Utilitati generale: apa, gaz, curent, curent trifazic, canalizare. Servicii: curatenie, supraveghere video. Alte dotari: boxa, pivnita, spatiu depozitare, posibilitate compartimentare, interfon, sistem de alarma, acces auto. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : 2019
  • 1 garaj
  • 3 parcari
  • Lux
  • Nemobilat
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie, încălzire în pardoseală

Părerea agentului

Edil Imobiliare va ofera Spatiu comercial pentru inchiriat, in Cartierul Grigorescu, apropae de Centru , suprafata spatuilui este de 140 mp, se poate compartimenta dupa preferinte , spatiul este ideal pentru Sowrom, Sala de sport, corpuri iluminat etc.

Ionut Trenchea 0740-553366
16.06.2019 (109 vizualizări)

Distribuie

       

Locație