Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304420 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, BORHANCI, Romul Ladea
1800 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304420-1
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304420-2
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304420-3
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304420-4
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304420-5
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304420-6
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304420-7
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ304420-8
  • IDSCCJ304420
  • Suprafață utilă262 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Trebuie sa vedeti aceasta oferta exceptionala! Avem placerea de a va oferi spre inchiriere un spatiu comercial cu 1 camere, in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul BORHANCI, in apropiere de MANASTIRE. Spatiul este situat la parter. Caracteristici constructie: construit din - caramida, acoperis - tigla clasica, fundatie - beton, izolatie - exterioara, parter: P. Spatiul comercial are urmatoarele caracteristici: suprafata teren 1000 mp, inaltime constructie - P 2 m, 1 baie, 3 locuri parcare, ferestre de termopan, usa pvc, faianta moderna, gresie moderna, vitrina la strada, latime vitrina 10 m, aproape de mijloace de transport, in zona linistita, in zona cu spatiu verde. Stare interior: semifinisata. Sistemul de incalzire cuprinde: centrala proprie. Iluminat: aplice. Utilitati generale: apa, gaz, curent, curent trifazic, canalizare. Servicii: supraveghere video. Alte dotari: spatiu depozitare, interfon, acces auto. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : 2018
  • 1 garaj
  • 3 parcari
  • Semifinisat
  • Nemobilat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Ionut Trenchea 0740-553366
22.10.2019 (41 vizualizări)

Distribuie

       

Locație