Hala de vânzare o incapere, HACJ293127 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, IRIS, B-DUL MUNCII
2500000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Hala de vânzare o incapere, HACJ293127-1
Hala de vânzare o incapere, HACJ293127-2
Hala de vânzare o incapere, HACJ293127-3
Hala de vânzare o incapere, HACJ293127-4
Hala de vânzare o incapere, HACJ293127-5
Hala de vânzare o incapere, HACJ293127-6
Hala de vânzare o incapere, HACJ293127-7
Hala de vânzare o incapere, HACJ293127-8
Hala de vânzare o incapere, HACJ293127-9
  • IDHACJ293127
  • Suprafață utilă5000 mp
  • Camere 1

Descriere

Calitate la un pret mic! Hala cu incaperi de vanzare in CLUJ-NAPOCA, cartierul IRIS, in apropiere de SINTEROM, avand suprafata utila de 5000 mp. Hala a fost construit 2000-2008. Suprafata desfasurata este de 5000 mp. Hala are 6 grupuri sanitare, podele de tip mozaic, usa intrare pvc, ferestre de tip termopan, ca material de constructie a fost folosit metal, stadiul constructiei este finalizata. Utilitati generale: apa, gaz, curent trifazic, curte, acces tir, internet. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : 2000-2008
  • 10 parcari
  • Mozaic
  • Termopan
  • Centrală proprie

Părerea agentului

Hala de vanzare cu suprafata utila de 5000 mp, + birouri cu suprafata utila de 600 mp, hala a fost renovata in anul 2008, dispune de 4 vestiare si 6 grupuri sanitare, inaltimea totala a halei este de 9M, in momentul de fata functioneaza la inaltimea de 4M, deci se mai poate amenaja inca un etaj, zona este una industriala, cu acces Tir , mijloace de transport in comun, magazine, etc.

Ionut Trenchea 0740-553366
18.09.2019 (305 vizualizări)

Distribuie