Garsoniera de vânzare, GACJ297898 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MARASTI, TELEORMAN
49000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Garsoniera de vânzare, GACJ297898-1
Garsoniera de vânzare, GACJ297898-2
Garsoniera de vânzare, GACJ297898-3
Garsoniera de vânzare, GACJ297898-4
Garsoniera de vânzare, GACJ297898-5
Garsoniera de vânzare, GACJ297898-6
  • IDGACJ297898
  • Suprafață utilă29 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Va prezentam o oferta exceptionala! Va facem cunoscuta o oferta de vanzare a unei garsoniere, situata la etajul 1 din 4 etaje, cu suprafata de 29 mp, din CLUJ-NAPOCA, cartierul MARASTI. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu 1 baie, 1 balcon, faianta clasica, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul mobilat si utilat clasic mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz, interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : 1 / 4
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat clasic
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Termoficare

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Carmen Miron 0721-290522
20.06.2019 (96 vizualizări)

Distribuie

       

Locație