Garsoniera de vânzare, GACJ287466 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MANASTUR, VIDRARU
32900 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Garsoniera de vânzare, GACJ287466-1
Garsoniera de vânzare, GACJ287466-2
Garsoniera de vânzare, GACJ287466-3
Garsoniera de vânzare, GACJ287466-4
Garsoniera de vânzare, GACJ287466-5
Garsoniera de vânzare, GACJ287466-6
  • IDGACJ287466
  • Suprafață utilă24 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Va prezentam o oferta exceptionala! EDIL va ofera spre vanzare o garsoniera in CLUJ-NAPOCA, cartierul MANASTUR. Suprafata garsonierei este de 24 mp si este situata la etajul 10 din 10 etaje. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu centrala proprie, 1 baie. Imobilul mobilat complet mai are si alte dotari precum lift, interfon, terasa. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : 10 / 10
  • Confort 1
  • Mobilat complet
  • Termopan
  • Centrală proprie

Melinda Gui 0740-663322
13.12.2018 (488 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare