Garsoniera de vânzare, GACJ299768 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, CENTRAL, MOTILOR
59000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Garsoniera de vânzare, GACJ299768-1
Garsoniera de vânzare, GACJ299768-2
Garsoniera de vânzare, GACJ299768-3
Garsoniera de vânzare, GACJ299768-4
Garsoniera de vânzare, GACJ299768-5
Garsoniera de vânzare, GACJ299768-6
Garsoniera de vânzare, GACJ299768-7
  • IDGACJ299768
  • Suprafață utilă21 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Va prezentam o oferta la care raportul calitate-pret este foarte bun! EDIL va ofera spre vanzare o garsoniera in CLUJ-NAPOCA, cartierul CENTRAL. Suprafata garsonierei este de 21 mp si este situata la parter din parter etaje. Garsoniera este confort 2 si este dotata cu 1 baie, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul se vinde mobilat si utilat modern. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : parter / parter
  • Confort 2
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Convector

Carmen Miron 0721-290522
18.09.2019 (148 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare