Garsoniera de vânzare, GACJ299734 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, CENTRAL, HOREA
59000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Garsoniera de vânzare, GACJ299734-1
Garsoniera de vânzare, GACJ299734-2
Garsoniera de vânzare, GACJ299734-3
Garsoniera de vânzare, GACJ299734-4
Garsoniera de vânzare, GACJ299734-5
Garsoniera de vânzare, GACJ299734-6
  • IDGACJ299734
  • Suprafață utilă30 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Numai acum puteti beneficia de noua oferta exceptionala! Oferta de vanzare garsoniera in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul CENTRAL. Garsoniera este situata la parter din 2 etaje, iar suprafata acesteia este de 30 mp. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu centrala proprie, 1 baie, faianta moderna, mocheta. Imobilul mobilat modern mai are si alte dotari precum televizor, frigider, masina de spalat, aragaz. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : parter / 2
  • Confort 1
  • Mobilat modern
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • TV
  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Carmen Miron 0721-290522
06.06.2020 (180 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare