Apartament de vânzare o camera, APCJ307960 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MARASTI, 21 DECEMBRIE
80000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Apartament de vânzare o camera, APCJ307960-1
Apartament de vânzare o camera, APCJ307960-2
Apartament de vânzare o camera, APCJ307960-3
Apartament de vânzare o camera, APCJ307960-4
Apartament de vânzare o camera, APCJ307960-5
Apartament de vânzare o camera, APCJ307960-6
Apartament de vânzare o camera, APCJ307960-7
Apartament de vânzare o camera, APCJ307960-8
  • IDAPCJ307960
  • Suprafață utilă43 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Pret bomba la o oferta exceptionala! Imobilul face parte dintr-o constructie noua. Avem placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu o camera, situat la etajul 6 din 8 etaje, in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul MARASTI, in apropiere de BRD MARASTI, LIDL. Apartamentul este confort lux decomandat si este dotat cu centrala proprie, 1 baie, 1 balcon, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz, lift, interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • Construcție nouă
  • An construcție : 2000-2008
  • Etaj : 6 / 8
  • Tip camere : Decomandat
  • Confort lux
  • Ultrafinisat
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Carmen Miron 0721-290522
08.04.2020 (259 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare