Apartament de vânzare o camera, APCJ279622 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MANASTUR, PADIN
60000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Apartament de vânzare o camera, APCJ279622-1
Apartament de vânzare o camera, APCJ279622-2
Apartament de vânzare o camera, APCJ279622-3
Apartament de vânzare o camera, APCJ279622-4
Apartament de vânzare o camera, APCJ279622-5
Apartament de vânzare o camera, APCJ279622-6
Apartament de vânzare o camera, APCJ279622-7
Apartament de vânzare o camera, APCJ279622-8
  • IDAPCJ279622
  • Suprafață utilă34 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Citeste acum despre aceasta oferta exceptionala! EDIL va ofera apartament de vanzare in CLUJ-NAPOCA, cartierul MANASTUR. Imobilul are o camera, situat la etajul 5 din 10 etaje, si cu suprafata de 34 mp. Apartamentul este confort 1 decomandat si este dotat cu centrala proprie, 1 baie, 1 balcon, faianta clasica, gresie clasica, parchet laminat. Imobilul mobilat si utilat clasic mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz, debara, lift, interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : 5 / 10
  • Tip camere : Decomandat
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat clasic
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Carmen Miron 0721-290522
11.12.2018 (687 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare