Apartament de vânzare o camera, APCJ230300 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, GRUIA, VANTULUI
60500 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Apartament de vânzare o camera, APCJ230300-1
Apartament de vânzare o camera, APCJ230300-2
Apartament de vânzare o camera, APCJ230300-3
Apartament de vânzare o camera, APCJ230300-4
Apartament de vânzare o camera, APCJ230300-5
Apartament de vânzare o camera, APCJ230300-6
  • IDAPCJ230300
  • Suprafață utilă40 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Profitati acum de aceasta oferta exceptionala cu un pret foarte mic! EDIL va ofera spre vanzare un apartament cu o camera in CLUJ-NAPOCA, cartierul GRUIA, in apropiere de VANATORULUI. Suprafata apartamentului este de 40mp si este situat la parter din 4 etaje. Apartamentul este confort sporit decomandat si este dotat cu centrala proprie, 1 baie, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : parter / 4
  • Tip camere : Decomandat
  • Confort sporit
  • Lux
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan cu profil de pvc
  • Centrală proprie

Părerea agentului

Apartamentul este ultrafinisat,situat intr-o zona linistita,dispune si de un loc de depozitare la subsol precum si de o parcare.

Carmen Miron 0721-290522
16.10.2018 (758 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare