Apartament de vânzare o camera, APCJ278416 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, CENTRAL, 21 DECEMBRIE
79900 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Apartament de vânzare o camera, APCJ278416-1
Apartament de vânzare o camera, APCJ278416-2
Apartament de vânzare o camera, APCJ278416-3
Apartament de vânzare o camera, APCJ278416-4
Apartament de vânzare o camera, APCJ278416-5
Apartament de vânzare o camera, APCJ278416-6
Apartament de vânzare o camera, APCJ278416-7
  • IDAPCJ278416
  • Suprafață utilă38 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Numai acum puteti beneficia de aceasta oferta exceptionala! Avem placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu o camera, situat la parter din 1 etaje, in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul CENTRAL, in apropiere de THE OFFICE. Apartamentul este confort 1 decomandat si este dotat cu centrala proprie, 1 baie, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : parter / 1
  • Tip camere : Decomandat
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Minerva Sopt 0758-661155
23.10.2018 (1294 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare