Apartament de închiriat o camera, APCJ301629 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MANASTUR, MOTILOR
350 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Apartament de închiriat o camera, APCJ301629-1
Apartament de închiriat o camera, APCJ301629-2
Apartament de închiriat o camera, APCJ301629-3
Apartament de închiriat o camera, APCJ301629-4
Apartament de închiriat o camera, APCJ301629-5
Apartament de închiriat o camera, APCJ301629-6
Apartament de închiriat o camera, APCJ301629-7
Apartament de închiriat o camera, APCJ301629-8
  • IDAPCJ301629
  • Suprafață utilă40 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Cel mai bun pret! EDIL va ofera spre inchiriere un apartament in CLUJ-NAPOCA, cartierul MANASTUR. Apartamentul de o camera are o suprafata utila de 40mp si este situat la etajul 1 din 8 etaje. Apartamentul este confort 1 decomandat si este dotat cu centrala proprie, 1 baie, faianta moderna, gresie moderna. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum frigider, aragaz. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : După 2000
  • Etaj : 1 / 8
  • Tip camere : Decomandat
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat modern
  • Gresie
  • Faianță
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • Frigider
  • Aragaz

Carmen Miron 0721-290522
19.07.2019 (36 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare