Apartament de închiriat o camera, APCJ304640 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, DAMBU ROTUND, MARAMURESULUI
300 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Apartament de închiriat o camera, APCJ304640-1
Apartament de închiriat o camera, APCJ304640-2
Apartament de închiriat o camera, APCJ304640-3
Apartament de închiriat o camera, APCJ304640-4
Apartament de închiriat o camera, APCJ304640-5
Apartament de închiriat o camera, APCJ304640-6
Apartament de închiriat o camera, APCJ304640-7
Apartament de închiriat o camera, APCJ304640-8
Apartament de închiriat o camera, APCJ304640-9
Apartament de închiriat o camera, APCJ304640-10
  • IDAPCJ304640
  • Suprafață utilă60 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Oferta exceptionala situata intr-o zona cu potential. Va oferim spre inchiriere apartament cu o camera, situat la parter din parter etaje, in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul DAMBU ROTUND, in apropiere de LOMBULUI. Suprafata acestuia este de 60 mp. Apartamentul este confort lux decomandat si este dotat cu centrala proprie, 1 baie, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Acesta are garaj de tip beton. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz, debara, sistem de alarma, gradina, terasa. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • 1 garaj
  • Etaj : parter / parter
  • Tip camere : Decomandat
  • Confort lux
  • Ultrafinisat
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Ionut Trenchea 0740-553366
21.10.2019 (44 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare